OFERTA DLA KLIENTA

Dlaczego warto?

 • Szeroki wybór asortymentu

  Dzięki współpracy z ponad 600 producentami, oferujemy Państwu 27 tys. pozycji asortymentowych. W celu jak najlepszego dopasowania asortymentu Państwa sklepów do oczekiwań konsumentów, oferujemy najbardziej poszukiwane produkty markowe, sezonowe i regionalne.

 • Wysoka jakość i terminowość dostaw

  Dysponujemy 250 000 m2 powierzchni magazynowych zarządzanych przez profesjonalną kadrę, wspieraną poprzez system informatyczny zintegrowany ze skanerami kodów kreskowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod pracy i technologii, minimalizujemy pomyłki w dostawach i osiągamy blisko 100% poziom realizacji zamówień.

 • Franczyza

  Partnerstwo naszym kluczem do sukcesu! Wierzymy w przedsiębiorczość Polaków. Wspieramy rodzinny i niezależny biznes, organizując sklepy według dwóch podstawowych formatów: sklepy wygodne i supermarkety. Zapewniamy niepowtarzalny, jednolity system wizualizacji sklepu, stosujemy sprawdzony system aranżacji powierzchni sprzedaży i zarządzania półką, dzięki którym sklep jest łatwo rozpoznawalny i kojarzony jako przyjazny.

 • Kompleksowa obsługa

  Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie kompleksowości obsługi dostaw, stabilności warunków handlowych, szerokiej oferty marketingowej oraz usług dodatkowych tak, by umożliwić skupienie się na działaniach związanych z prowadzeniem biznesu.

 • Nowoczesny system zamówień

  eHurt
  zaloguj
  Naszym klientom oferujemy innowacyjne narzędzia współpracy, które usprawnią składanie zamówień. System eHurt jest zaawansowaną platformą handlu B2B (Business to Business). Umożliwia składanie zamówień za pośrednictwem komputera z dostępem do Internetu. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia, możecie Państwo zamawiać towary 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, korzystać z aktualnej oferty i mieć podgląd na indywidualne rabaty, nowości i promocje.

 • Atrakcyjne promocje

  Eurocash dba o Klientów oferując nie tylko szeroki asortyment, ale również i pakiet atrakcyjnych promocji

 • Korzyści dla Franczyzobiorców

  Oferujemy dodatkowe doradztwo oraz pakiety umów okołobiznesowych, które znacząco uatrakcyjniają warunki handlowe, obniżają koszty i tym samym zwiększają przychody oraz rentowność sklepu:
  - ubezpieczenia majątkowe i pracownicze niższe o 50% od dostępnych na rynku
  - zakup energii elektrycznej np. sklep ok. 100 m.kw. może zaoszczędzić ok. 7200 zł netto w skali roku
  - optymalizacja kosztów inwestycji w sklepie na każdym etapie - zakup mebli, wyposażenia sklepu, oświetlenia itp. taniej o ok. 30%
  - dostęp do ofert dedykowanych dla odbiorców dużych lub sieciowych np.: oferty od dealerów samochodów taniej nawet do 28%
  Zapraszamy do współpracy.

KATEGORIE PRODUKTÓW

Naszym niewątpliwym atutem jest stała szeroka oferta składająca się aż z 27.000 pozycji asortymentowych! Aby to osiągnąć współpracujemy z ponad 600 ogólnopolskimi i lokalnymi producentami. I właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić większość potrzeb asortymentowych każdego detalisty, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wciąż poszerzamy naszą ofertę.
Asortyment podzielony jest na grupy towarowe, z których najważniejsze to:

#Nabiał i tłuszcze
#Słodycze
#Produkty spożywcze
dla dzieci
#Koncentraty spożywcze
#Przyprawy
#Kawy i herbaty
#Przetwory zbożowe
#Konserwy, dania gotowe
#Alkohol
#Napoje
#Chemia i kosmetyki

Marka Dobry Wybór!

Marka Dobry Wybór! to Twój sposób na konkurencję
Wszystkie wiodące sieci handlowe tworzą produkty pod unikalną, dostępną tylko u nich marką. Za ich pomocą sprzedawcy mogą zwiększyć swoją rentowność, polepszyć wizerunek sklepu oraz oraz zachęcić Klientów do większych i częstszych zakupów.

Twój sklep lepszy i tańszy niż konkurencja
Pod marką Dobry Wybór! funkcjonuje obecnie około 300 produktów. Konsumenci, którzy zdecydowali się wypróbować produkty Dobry Wybór!, byli zachwyceni ich dobrą jakością za niską cenę i nie chcą wrócić do kupowania produktów markowych!

Zalety marki Dobry Wybór!
 • CENA

  Produkty marki Dobry Wybór! pochodzą od tych samych producentów, ale są tańsze od produktów markowych, dzięki znacznie ograniczonym wydatkom reklamowym! Rekomendację stanowią sprawdzona jakość i niska cena. Marką Dobry Wybór! możesz konkurować z hipermarketami i oferować swoim Klientom to, czego szukają najczęściej – oszczędności!

 • JAKOŚĆ

  Dostawcami produktów Dobry Wybór! są znane i cenione polskie firmy. Ich atutem są: duże doświadczenie w produkcji i sprawdzone technologie, co zapewnia odpowiednią jakość wyrobów. Jakość produktów w trakcie całej współpracy z dostawcami jest stale monitorowana.

 • OPAKOWANIA

  Produkty, które oferujemy wyglądają, jak produkty markowe i w większości przypadków dużo lepiej niż marki własne innych dystrybutorów. Opakowania są zaprojektowane zgodnie z tendencjami rynkowymi, najnowszymi trendami oraz oczekiwaniami Klienta.

 • WYŁĄCZNOŚĆ

  Za naszym pośrednictwem produkty Marki Dobry Wybór! można kupić tylko w małych i średnich sklepach – nigdy nie będą sprzedawane bezpośrednio konsumentom. Jednym z najlepszych narzędzi wspierania sprzedaży jest osobista rekomendacja. Wypróbuj produkty Dobry Wybór! i polecaj je swoim Klientom.

Zachęcamy do zakupu produktów DOBRY WYBÓR!

Marka Dobry Wybór w Twoim sklepie

1Utrzymuj szeroki asortyment – Dobry Wybór! obejmuje wszystkie kategorie produktowe. Dzięki temu zapewniamy możliwość tańszego (i
dobrego!) wyboru na niemal każdej półce. Tak pełna oferta może wpłynąć na wzrost sprzedaży i przynieść większą marżę. Pomoże znacznie zwiększyć świadomość marki, której nie można dostać w dyskontach czy dużych sieciach handlowych, czym wzbudzi lojalność Twoich Klientów.

2Używaj materiałów marketingowych – aby konsument bez problemu zauważył produkty Dobry Wybór! na półkach, potrzebne są właściwe
materiały marketingowe zachęcające konsumentów do zakupu. Minimum oznaczenia Dobry Wybór! to etykiety cenowe, oznaczenia półki, plakaty.

3Ustawiaj produkty według zaleceń – najefektywniejsze miejsce znajduje się na wysokości linii wzroku. Ustawiając produkty obok liderów
kategorii, umożliwiamy Klientowi bezpośrednie porównanie cenowe. Produkty impulsowe warto umieścić tuż przy kasie.

4Wyznacz zalecaną cenę półkową – nadając cenę produktom Dobry Wybór! warto używać ceny sugerowanej. Nasz zespół codziennie stara się, aby
była to cena, która najlepiej konkuruje z dyskontami. Dzięki niej zachowasz dobrą marżę i będziesz miał pewność przewagi nad innymi sklepami!

Jak zostać naszym Klientem?

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, może zostać naszym Klientem. Aby zaopatrywać się w Eurocash Dystrybucja, konieczne jest dokonanie odpowiedniej rejestracji w Biurze Obsługi Klienta. Krótki przebieg rejestracji wymaga, w zależności od rodzaju działalności, dostarczenia odpowiednich dokumentów:

 • Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (w przypadku osoby fizycznej lub spółki cywilnej).
 • Odpis z rejestru handlowego (w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółdzielni lub spółki akcyjnej.
 • Zaświadczenie o numerze identyfikacji podatkowej – NIP
 • Zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym – REGON
 • Odpowiednia koncesja w przypadku zakupu wyrobów alkoholowych

Poznaj nasze sieci franczyzowe i partnerskie

Wspieramy rodzinny i niezależny biznes. Zrzeszamy sklepy, które stanowią własność prywatnych przedsiębiorców oferując im atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie marketingowe i operacyjne.
Lewiatan Groszek Eurosklep Gama Psd

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z EUROCASH DYSTRYBUCJA