Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal ponownie docenili Grupę Eurocash, przyznając Eurocash Dystrybucji pierwsze miejsce i Złoty Paragon 2015 w kategorii Lider Dystrybucji FMCG.

informacja1

Złoty Paragon trafił do Grupy Eurocash już po raz piąty. Wręczenie prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2015 – Nagroda Kupców Polskich” odbyło się 21 maja br. w warszawskim Teatrze Kamienica podczas uroczystej Gali Złoty Paragon. To jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

O wyborze laureatów decydują głosy czytelników miesięcznika Hurt & Detal, czyli głównie właściciele i pracownicy sklepów, a na co dzień Klienci naszej Grupy.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i – jak przystało na Lidera Dystrybucji FMCG – zobowiązujemy się do nieustannego rozwijania naszej oferty i narzędzi, które pozwolą efektywnie umacniać pozycję małych i średnich sklepów na konkurencyjnym rynku FMCG.

Konkurs Złoty Paragon tradycyjnie przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska, a dane pochodziły z całego kraju oraz ze wszystkich formatów sklepów.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie www.hurtidetal.pl i www.zlotyparagon.pl.

Uroczystą Galę Złoty Paragon 2015 poprowadził znakomity duet: Zygmunt Chajzer oraz Katarzyna Pakosińska. Nagrodę dla Eurocash Dystrybucji odebrał Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash.

powrót